• Erdei iskola - 4. nap

A hűvös időjárás miatt ma megint uszodában voltunk. Délután elköltöttük a maradék pénzünket Ótátrafüreden. Este pedig megkerestük az elbújt állatokat az erdőben. Igazán jó játék ez a rókavadászat.
      • Erdei iskola - Magas-Tátra 3. nap

Igazán mozgalmas napunk volt. Körbevonatoztuk az egész Magas- Tátrát. Délelőtt a Csorba- tó környékén jártunk. Hógolyóztunk áprilisban. Egy forró csoki mellett melegedtünk a cukrászdában. Délután a tátralomnyici múzeumot néztük meg. A parkban pedig igazi élő szarvasokkal találkoztunk
      • Erdei iskola - 2. nap

A tegnapi túra után kellemes volt a pihenés az Atrium Hotel uszodájában. Sokat csúszdáztunk és pancsoltunk. Délután sütit és forró csokit fogyasztottunk az ótátrafüredi cukrászdában.
      • Erdei iskola a Magas-Tátrában, 1. nap

Az első napon Ótátrafüredről a Tarajkára gyalogoltunk. Lógott az eső lába, de végül csak alig szemerkélt. A 6 km- es távon kellőképpen elfáradtunk és sok szépet láttunk. Szerencsére csak fából készült macikkal találkoztunk.
      • 1. helyet szerzett Takács Tamia

A hétvégén zajlott, Miskolcon, a Hangok varázsa tehetségkutató verseny a Zenita alapítvány szervezésében. Takács Tamia elsős diákunk első helyezést ért el Musical 6-8 kategóriában. Szívből gratulálunk!
      • Egressy Béni Nemzetközi Szavalóverseny Kazincbarcikán

2024. április 13-án, nemzetközi szavalóversenyen vettünk részt Kazincbarcikán. Együtt szurkolva töltöttünk el egy szép délutánt magyar ajkú és magyar iskolába járó magyarországi diákokkal. Nagyon jól éreztük magunkat. Boldogan jöttünk haza ajándékokkal, mosollyal arcunkon, a Jó Isten segítségével . Helyezettek: 3.kategória : vers-Beke Emma 2.helyezett, 3.kategória: próza- Drága Wanda 2.helyezett, 4.kategória: próza- Balázs Lilien 3.helyezett.