• Óvodánk mindennapjai

• Iskolaközpontunk megalakulása óta a legnagyobb fejlődéssel óvodánk büszkélkedhet.

• 2015-ben mindössze 11 gyermekkel indultunk.
          • 2016. szeptemberében már teltházas az osztály - 21 fővel.
          • 2017-ben sikerül megnyitni 2. csoportunkat és 31 gyermek látogatta óvodánkat.
          • 2018-ban 39-re nő a létszám. Folyamatosan fejlődünk.
          • 2022 nyarán,  a májusi beiratkozási adatok tükrében az ünnepélyesen átadott épület egyik részét már át kellett építenünk. Szülői segítséggel kialakítottuk egy újabb óvodás csoport helyét, így 2022 szeptemberében már 62 gyermekkel 3 csoportban kezdődött meg az oktató-nevelő munka.

Újra és újra el kell mondanunk és tanúbizonyságot kell tennünk arról, hogy egy, csoda részesei vagyunk Szepsiben. A közösségi akarat és a teremtő kegyelme - az iskolaalapítás 2015-ben, az építkezés kezdete a 2018-as esztendőben, majd befejezése 2021-ben  -   egyaránt meghatározza az előttünk álló évtizedeket. Örömteli pillanatok azok, amikor arról tudunk beszámolni, hogy az elvetett mag jó földbe hullott. Közösségünk kitartott. Egymást erősítettük és az anyaországi támogatásoknak is köszönhetően ma már nem csupán arról beszélhetünk, hogy megmaradtunk, hanem, hogy tovább fejlődünk. Növekszünk lélekben és létszámban egyaránt.